top of page

'צמח שניידר ושות

TinyTake31-01-2022-02-12-13.png
3.jpg
אודות

אודות המשרד

משרדנו הוקם בשנת 2008 על-ידי עורכי הדין מימי צמח ואהוד שניידר. כמשרד העוסק בעיקר בעסקאות, בליווי משפטי של תאגידים ובליטיגציה מסחרית, עורכי הדין במשרד הם בעלי רקע כלכלי-מסחרי וראייה עסקית לצד המומחיות המשפטית.

ערכי היסוד של המשרד משלבים מקצועיות תוך חתירה מתמדת למצוינות, יצירתיות משפטית ומסחרית, יושרה ואתיקה, עבודת צוות, יחסי אנוש מעולים ומתן דגש על אווירה נעימה ועל שביעות רצונו של העובד.

אנו מאמינים בגיוון ובשילוב המגדרי, וגאים שמחצית מהשותפים במשרדנו הן נשים. התרבות הארגונית תומכת ומעודדת אימהות ואבות צעירים לאיזון בית-עבודה.   

בין לקוחותינו: חברות סטארט-אפ, קרנות הון סיכון, יזמים, חברות בינלאומיות, יצרני ויבואני רכב, חברות נדל"ן וחברות מובילות בתעשייה הישראלית והבינלאומית.

בין לקוחותינו המוכרים: REE Automotive, Vectorious Medical Technologies, Nissan Motor, Anheuser–Busch InBev, קרנות 83North, וייסבירגר בע"מ, רולדין בע"מ, קבוצת מכשירי תנועה, קבוצת יוניון, קבוצת קרסו, צ'מפיון מוטורס, כלמוביל, קבוצת מליסרון.

תחומי עיסוק מרכזיים: מיזוגים ורכישות, הון-סיכון והיי-טק; ליטיגציה מסחרית ותובענות ייצוגיות; רגולציה (עם מומחיות ייחודית בענף הרכב); נדל"ן; מיסים; הגבלים עסקיים.

מימי צמח_edited.jpg

עו"ד מימי צמח

שותפה

"אנו רואים במתמחים כחלק בלתי נפרד מהמשרד. כל מתמחה עוסק באופן שוטף בתחומי העיסוק במשרד. התנאים המעולים שאנו מעניקים למתמחים משקפים את תפיסת עולמנו בכל הנוגע למתמחים. בצמח שניידר תפיקו את המיטב ובטוח שגםתהנו מהדרך. בהצלחה רבה"

אהוד שניידר_edited.jpg

עו"ד אהוד שניידר

שותף

"אנו רואים בכל מתמחה ומתמחה שותף עתידי פוטנציאלי. תקופת ההתמחות בצמח שניידר הינה תקופה מאתגרת ומלמדת כאחד. המתמחים במשרד מהווים שותפים לדרך ומשתלבים בפעילות המשרד ובליבת העשייה שלו. מחכים לכם"

הצטרפו
2.jpg
מידע רלבנטי למתמחה

מידע רלבנטי למתמחה

שיטת התמחות

פול מחלקתי

סגל משפטי

שותפים: 13

עורכי דין: 35

מתמחים: 4-8

מידע כללי

כתובת: ראול וולנברג 18 (רמת החייל), בניין D קומות 3-4, תל אביב

טלפון: 03-7684300

נשות הקשר: עו"ד ליאת בלומברגר לוי (שותפה במחלקת ליטיגציה) ועו"ד שירן מקאחל (שותפה במחלקת נדל"ן)

תחומי התמחות ראשיים

הגבלים עסקיים

נדל"ן

ליטיגציה מסחרית

רגולציה

דיני מיסים

הייטק

על ההתמחות במשרד:

המתמחים במשרדנו זוכים לעבוד עם שותפים ועורכי דין ממחלקות שונות ובכך מתנסים במגוון רחב של תחומים ועיסוקים משפטיים. במחצית השנייה של ההתמחות, מתמחה שמגלה עניין במחלקה ובתחום מסוים יוכל לבקש להתמקד ולהתמקצע בתחום זה.

המתמחה הוא חלק בלתי נפרד מהצוות בכל תיק ועסקה – מתלווה לפגישות ולדיונים בבתי המשפט, מבצע מחקר משפטי, מסייע בכתיבת מסמכים משפטיים ועוד.

בנוסף, המתמחים במשרדנו נהנים במשך כל תקופת התמחותם מליווי צמוד ומהדרכה של אחראית מתמחים.  

יחד עם ההקפדה על המקצועיות אנחנו מקפידים גם לנפוש ולבלות – יוצאים לחופשות בארץ ובחו"ל, נהנים מאימוני כושר פעמיים בשבוע, ממסיבות, מ-Happy Hour בימי חמישי ועוד שלל פעילויות.

אנחנו מאמינים שהמתמחים הם העתיד של המשרד, ובהתאם תמיד נעדיף לגייס עורכי דין חדשים מקרב המתמחים שהוכשרו אצלנו, מאשר לקלוט אלינו עורכי דין ממשרדים אחרים.

אנו מציעים למתמחים במשרדנו שכר אטרקטיבי המתחרה בשכר של המשרדים הגדולים. בנוסף, כל מתמחה זכאי לחניה בבניין, כמו כל עורכי הדין במשרד.

המשרד פעיל בימים א'-ה', כאשר אורך יום עבודה משוער הוא בין השעות 19:00-9:00.

על תהליך גיוס המתמחים:

כל מועמד להתמחות עובר ראיון אחד או שניים על ידי שותפים במשרד. חשוב לנו להכיר את המועמדים להתמחות ולבדוק את התאמתם האישית והמקצועית למשרדנו. לעיתים נבקש לקרוא עבודה שהמועמדים להתמחות כתבו במהלך לימודיהם האקדמאים או נבקש שיכתבו קטע קצר בעברית/אנגלית. אנו רואים חשיבות רבה בהליך גיוס המתמחים מתוך רצון לבחור במתמחים המתאימים ביותר, וכוונה אמיתית להשאיר בסופה של ההתמחות את המתמחים הראויים ביותר כעורכי דין במשרדנו.

מיקום המשרד

קצת מהשטח

מהשטח 

bottom of page