top of page
logo weksler.jpg

'וקסלר ברגמן ושות 

אודות המשרד

אודות וקסלר ברגמן ושות':

מיום היווסדותו של וקסלר ברגמן ושות’ בשנת 1936 ועד היום, צמח המשרד והעמיק את פעילותו בלב העשייה המשפטית בישראל והפך במרוצת הזמן לאחד המשרדים הפעילים והמובילים ‏בישראל. משרדנו מתגאה בטיפוח קשרים ארוכי טווח עם לקוחותיו הישראלים והבינלאומיים. כיום, כאחד ממשרד בעל פרקטיקת -“One Stop Shop” ברמה מקצועית גבוהה, תחומי ההתמחות שלנו הינם מתואמים בכדי לספק את כלל השירותים לצרכי הלקוחות המקומיים והבינלאומיים שלנו.

‏עורכי הדין של וקסלר ברגמן ושות` מאמצים גישה מונחית-תוצאה במתן יעוץ משפטי ללקוחות המשרד, ‏ובעלי הבנה מעמיקה של הסביבה העסקית שבה פועלים כל לקוחות המשרד. וקסלר ברגמן ושות’ הוכרה על ‏ידי גופי דירוג עולמיים כמובילה בתחומי מומחיות רבים, וביניהם:  חברות, מיזוגים ורכישות, נדל”ן, ניירות ‏ערך, בנקאות, ליטיגציה, דיני עבודה, פירוקים וכינוסים, עסקאות מקומיות ובינלאומיות והיי-טק.

הלקוחות שלנו:

‏כמשרד ותיק ומוביל בתעשייה הישראלית, אשר לקח חלק בעסקאות הגדולות במשק ובאירועים המכוננים בנוף העסקי בארץ ישראל, אנו מציעים ללקוחותינו שנים רבות של ניסיון, ידע ורשת רחבה של קשרים.

במבט על בסיס לקוחותינו המגוון, ביניהם לקוחות המיוצגים על ידנו במשך עשורים, החל מ-חברות פרטיות וציבוריות, מוסדות פרטיים וציבוריים, בנקים, יזמים ועד אנשי מפתח בתעשייה הישראלית, אנו יכולים לחוש גאווה רבה. לקוחותינו, כאשר חלקם נמצאים עמנו מיום היווסדותו של המשרד, וחלקם אף עברו חילופי שליטה מספר פעמים, בחרו ‏שוב ושוב להמשיך את התקשרותם עמנו ובחרו להיות מיוצגים על ידי וקסלר ברגמן ושות’. מערכות היחסים הללו הנן עדות לתשומת לב האישית ‏ולטיב איכות השירות שאנו מעניקים ללקוחותינו.

עורכי הדין שלנו:

עורכי הדין בוקסלר ברגמן ושות’ הנם מבין המובילים בתחומם. עבודתם הינה בסביבה מאתגרת, פתוחה ויצירתית, והם מעניקים שירות מן המעלה הראשונה ללקוחותינו. אנשי הצוות שלנו הינם בעלי גישה חיובית, חדורי מטרה, בעלי תושייה ושותפים לרצון והרוח של לקוחותינו. כל תכונות אלו יחדיו מפתחות ויוצרות מערכות יחסים עם הלקוחות בישראל ובחו”ל ובכך נוצרות שותפויות משמעותיות, ארוכות-טווח שהמשרד מטפח בשקיקה.

מחויבים להצלחה‏:

‏וקסלר ברגמן ושות` מחויבים עמוקות להצלחת לקוחותיהם. בסביבה משפטית, ‏רגולטורית וכלכלית ההופכת להיות מורכבת ומאתגרת מיום ליום, המשרד שואף להשיג את יעדיהם העסקיים תוך הבטחת עמדה משפטית בלתי מתפשרת. יחד עם לקוחותינו אנו מתכננים כיצד יש להתמודד עם אתגרים ובעיות משפטיות מורכבות,  תוך שאנו מגנים ואף מגדילים את הערך המסחרי והאישי של העסק שלהם.  ‏

הכרה במצוינות:

‏המדריך “The Legal 500” הבינלאומי המליץ על וקסלר, ברגמן ושות’ בתחומים הבאים: נדל”ן, בנקאות ומימון, דיני חברות, מיזוגים ורכישות, שוק ההון ופתרון סכסוכים.

המדריך “Chambers & Partners” הבינלאומי המליץ על משרדנו בתחומים הבאים: נדל”ן, בנקאות ומימון.

המדריך “IFLR 1000” הבינלאומי תיאר את וקסלר, ברגמן ושות’ כמשרד מוביל בכל תחומי הדירוג: מיזוגים ורכישות, בנקאות, מימון פרויקטים ושוק ההון.

המדריך דן אנד ברדסטריט האמריקאי “Dun’s 100” תיאר את וקסלר ברגמן כאחד מהמשרדים המובילים בתחומי דיני קניין, בנקאות ושוק ההון.

המדריך “BDI Code” הכיר במשרד כמצטיין בתחומי הנדל”ן, בנקאות ומימון.

עו"ד הילה גולדפלד

שותפה במחלקת הליטיגציה ואחראית
מערך המתמחים

הילה גולדפלד וקסלר_edited.jpg

עו"ד עופר ינקוביץ

שותף בכיר, ראש מחלקת תאגידים
ושוק ההון

Ofer-Yankovich-007_edited.jpg

״כבר 16 שנה שאני מגיעה לוקסלר ברגמן, מאז יומי הראשון כטרום מתמחה, ואני שמחה על הבחירה כל יום מחדש. המשרד שלנו מאוד מיוחד ושונה בנוף, ובמשך השנים ועד היום אני זוכה להגשים את עצמי ולפרוח בעשיה המקצועית, וכל זאת לצד החברים במשרד, שצועדים איתי כבר שנים ארוכות, והידועים בשמם ׳המשפחה הגרעינית השנייה שלי׳.״

"לפני קרוב ל-30 שנים בחרתי להתמחות בוקסלר ברגמן בעיקר בשל התחושה המיוחדת והנעימה ששררה בזמן ראיון ההתמחות. למרות שכל המשרדים האחרים שבחנתי היו איכותיים ומקצועיים לא פחות, לא הייתה לי התלבטות בבחירתי. מאז ועד היום אני מברך על בחירה זו, שאפשרה לי להתמודד עם אתגרים מקצועיים מהשורה הראשונה תוך הנאה מסביבת עבודה חברית ותומכת."

אודות
1900_680.jpg
הצטרפו
מידע רלבנטי למתמחה

מידע רלבנטי למתמחה

שיטת התמחות

פול מחלקתי

סגל משפטי

עורכי דין: 55

מתמחים: 11

מידע כללי

כתובת: יהודה הלוי 23, מגדל דיסקונט, תל אביב

טלפון: 03-5119393

איש קשר: עו"ד הילה גולדפלד, שותפה ואחראית מתמחים

תחומי התמחות ראשיים

נדל"ן

מיזוגים ורכישות

יישוב סכסוכים

מלונאות ותיירות

משפט מסחרי

שוק ההון

על התמחות במשרד וקסלר ברגמן ושות':

המתמחים במשרד עוסקים באופן מובהק בעבודה משפטית. כל מתמחה מיועד לעסוק ברוב זמנו בתחום משפטי מרכזי אליו הוא משובץ בתיאום מראש עימו במועד קבלתו להתמחות במשרד. בנוסף לכך, המתמחה במשרד מסייע בתחומי העיסוק האחרים של המשרד, בהתאם לצרכי המשרד. 

עבודת המתמחה מתנהלת תחת פיקוחו של מאמן שהנו שותף בכיר במחלקה אליה שובץ המתמחה. עם זאת, עבודת המתמחה אינה מוגבלת אך ורק לעבודה עם השותף המאמן, והיא מתבצעת גם מול עורכי דין נוספים במחלקה. 

המתמחים במשרדנו מהווים חלק אינטגרלי מצוות המשרד וכן מעורבים בתיקים ובעסקאות השונות החל משלביהם הראשונים ולאורך כל שלביהם, תוך שהם נוטלים חלק משמעותי בטיפול, ובכלל זה, פגישות עם לקוחות המשרד, ישיבות משא ומתן, הכנת חקירות, ליווי לבית המשפט ועוד.

אווירה במשרד

משרד וקסלר ברגמן ידוע ב-DNA הייחודי לו - שילוב בין עבודה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר, באווירה "בלתי מעונבת", צעירה ונעימה. 

במשרד היררכיה מובנית, שאינה באה לידי ביטוי ב"דיסטנס" בין השותפים לעוה"ד והמתמחים.

המשרד יוזם מדי שנה פעילויות גיבוש חברתיות לכלל עובדיו, ובכללן טיול משרדי בן מספר ימים, בין בישראל ובין מחוצה לה.

תנאים מוצעים למתמחה במשרד

המתמחים במשרדנו נהנים מתנאי שכר הולמים כמקובל בשוק וכן בתנאים נלווים כגון: חניה, מימון עלויות קורס ההכנה לבחינות לשכת עורכי הדין ועוד.

דרישות מהמתמחים בעבודה

קשה להגדיר במדויק תכונה כזו או אחר הנדרשת מהמתמחה במשרדנו, ונכון יותר לדבר על סל תכונות הכולל - בקיאות במקורות משפטיים ויכולת התמצאות בהם, יכולת ניתוח משפטית ויצירתיות, יסודיות, נועם הליכות והתנהלות חברית וכישורי עבודת צוות.

הלכה למעשה המתמחה עוסק במלאכת עריכת דין, לכל דבר ועניין, וזוכה לעצמאות רבה בניהולה בכפוף לכך שכל תוצר עבודה שלו כפוף לביקורת עורך הדין מהמשרד וכן להדרכה מטעמו.

שעות העבודה במשרד

שעות העבודה המקובלות במשרדנו הן 19:00-09:00.

אפשרויות קידום במשרד

משרדנו מעניק עדיפות לקליטת עורכי דין מקרב מתמחיו הבולטים ובעלי היכולת, שהוכיחו עצמם במהלך ההתמחות. רבים מבין עורכי הדין במשרדנו וחלק מהשותפים בו החלו את דרכם המקצועית במשרד כמתמחים.

הטבות לעובדים

משרדנו מספק לעובדים ולמתמחים הטבות רבות כגון - שי לחג, טיול משרדי, השתתפות בעלויות סלולר, חנייה ועוד.

מסלול טרום התמחות

אנו ממליצים בחום לאלו אשר מעוניינים להתמחות במשרדנו, לפנות אלינו בנוגע לאפשרות של טרום התמחות.

מיקום המשרד

מהשטח 

קצת מהשטח
bottom of page