top of page
TinyTake31-01-2022-02-16-16.png

נשיץ ברנדס אמיר

אודות המשרד

אודות המשרד

נשיץ ברנדס אמיר ושות' הוא ממשרדי ה-Full-Service-Law-Firms הגדולים והמובילים בישראל. המשרד מעניק מעטפת משפטית מלאה בתחומי המשפט האזרחי והמסחרי בכלל, ובייצוג בסוגיות משפטיות אזרחיות מגוונות, ובליווי עסקאות מסחריות מורכבות בפרט.

לנשיץ ברנדס אמיר התמחות במיזוגים ורכישות, הייטק, שוק ההון, ליטיגציה מסחרית ואזרחית, נדל"ן, נזיקין וביטוח ודיני עבודה. בנוסף, המשרד מתמחה בדיני תחרות והגבלים עסקיים, משפט מינהלי, מיסים, קניין רוחני ועריכת פטנטים, אנרגיה, תשתיות ומימון, פרטיות וסייבר, תובענות ייצוגיות, קיבוצים ואגודות שיתופיות, חדלות פירעון, תקשורת ומדיה, איכות סביבה, צווארון לבן, קנאביס רפואי.

נשיץ ברנדס אמיר מייצג לקוחות מקומיים ובינלאומיים ביניהם חברות פרטיות וציבוריות, תאגידים רב לאומיים, יזמים, חברת טכנולוגיה בוגרות וצומחות, קרנות Private Equity, קרנות הון סיכון ומשקיעים פרטיים, משקיעים מוסדיים דוגמת בנקים מסחריים ובנקים להשקעות, ארגונים ממשלתיים, חברות נדל"ן ובנייה.

המשרד מדורג כמשרד ישראלי מוביל על ידי מדריכי דירוג בינלאומיים, בהם IFLR1000, Legal 500, Chambers ועוד. בשנים האחרונות זכה המשרד פעמיים בתואר "היועץ המשפטי של השנה בתחום המיזוגים והרכישות" על ידי מכון המחקר MergerMarket, והוא מדורג באופן קבוע בין המשרדים הישראלים המובילים בתחום המיזוגים והרכישות בישראל. בשנת 2021 זכה המשרד גם בתואר משרד השנה בישראל לשנת 2021 על ידי Asian Legal Business  מבית Thomson Reuters. בנוסף, מדורג המשרד כמשרד מוביל בישראל גם על ידי מדריכי הדירוג הישראליים Dun's ו- BDI.

למשרד פעילות בינלאומית עניפה הכוללת ליווי וייעוץ לחברות גלובליות הפועלות בישראל, ליווי עסקאות של גופים זרים בישראל וכן ליווי חברות מובילות במשק הישראלי בפעילותן המקומית והבינלאומית.

פעילותו הבינלאומית של המשרד כוללת מעורבות בעסקאות מיזוגים ורכישות, עסקאות השקעה, עסקאות טכנולוגיות מורכבות בין חברות ישראליות לחברות זרות, מיזמים משותפים, הסכמי רשיונות, מכירה, יצוא, הפצה, ייצור, פיתוח, רכש של ציוד וחומרי גלם, שיתופי פעולה טכנולוגיים ועוד עסקאות רבות מהעולם המסחרי.

 

שיתופי פעולה ותרומה לקהילה

נשיץ ברנדס אמיר מלווה את תכניות היזמות של עמותת בוגרי יחידת 8200 מיום הקמתן, ביניהן EISP לקידום יזמות וחדשנות, Impact ליזמות חברית ותכנית 8200 לעסקים קטנים.

המשרד שותף למספר פרויקטים כפעילות פרו בונו ותרומה לקהילה שעיקרה ליווי משפטי מקצועי של גופים, עמותות ואנשים פרטיים בתחומים מגוונים, דוגמת חינוך, תרבות, חברה, מלחמה בעוני, סיוע לפליטים ומבקשי מקלט, סיוע לנזקקים בתחומי חדלות פירעון, ועוד. הפעילות מתבטאת הן בליווי משפטי שוטף של חלק מהגופים והן במתן מענה ספציפי לצרכים של גורם זה או אחר.

טל אליאסף

שותף מנהל

tal.jpg

קרן סטרול

סמנכ"לית משאבי אנוש

keren_edited.jpg
אודות

NBA TEAM

מידע רלבנטי למתמחה

מידע רלבנטי למתמחה

שיטת התמחות

פול מחלקתי

סגל משפטי

עורכי דין: 225

מתמחים: 36

מידע כללי

כתובת: תובל 5, תל אביב

טלפון: 03-6236006

איש קשר: קרן סטרול, סמנכ"ל

משאבי אנוש ושרית כהן נזירי,

מנהלת גיוס ורכזת מתמחים

שותפים: 82

תחומי התמחות ראשיים

ליטיגציה

דיני עבודה

היי-טק והון סיכון

נדל"ן

מיזוגים ורכישות

שוק ההון

התמחות בנשיץ ברנדס אמיר

 

תהליך הגיוס:

המשרד מגייס כ36 מתמחים לחמש מחלקות :

מחלקה מסחרית - הייטק, מיזוגים ורכישות (14)

בנוסף גיוס ייעודי לאשכולות הבאים במחלקה המסחרית:

פרטיות (1) | קניין רוחני (1) | שוק ההון ( 2) | הגבלים עסקיים (1) | אנרגיה מימון ותשתיות (1)

מחלקת ליטיגציה מסחרית (4)

מחלקת נדל"ן (4)

מחלקת נזיקין וביטוח (6)

מחלקת דיני עבודה (2) 

הגיוס שלנו הוא ייעודי לפי מחלקה, ולכן כבר בשלב המיון אנו מבקשים מהמועמדים לציין את המחלקה אליה הם מעוניינים להגיע לראיון להתמחות.

 

מה אנחנו מחפשים במועמד.ת להתמחות?

אם את.ה Team Player ומצוינות וחריצות הן החוזקות שלך - נשמח להכיר ולבחון מועמדותך

מה יהווה יתרון?

• תואר אקדמי נוסף, הרלבנטי לתחומי העיסוק של הפירמה

• שליטה בשפה האנגלית ברמה גבוהה ( בדגש למחלקה המסחרית ולמחלקת

   הליטיגציה מסחרית)

• אוריינטציה לתחום ההתמחות

 

שיטת ההתמחות בפירמה

מוגדרת כהצמדה למחלקה, כאשר בתוך המחלקה השיטה שאנו עובדים לפיה היא "פול מחלקתי".

יתרונות השיטה ברורים  מדובר בסביבה מקצועית המאפשרת עבודה עם כל הצוות המקצועי במחלקה: מנהל המחלקה, שותפים, עורכי דין תוך הכרות עם גישות עבודה שונות של עורכי הדין וחשיפה לכל הקשת שמציע אותו התחום.

 

מערך חניכה למתמחה

הקמנו בכל מחלקה מערך חניכה, הכולל ראש תחום מתמחים וצוות מנטורים. מערך זה משמש כגורם מכשיר,  כגורם מתווך, כגורם אנושי של המתמחים, כך שלאורך כל תקופת ההתמחות יש מי שמלווה ודואג למתמחה הן בסביבת העבודה המקצועית והן בסביבת העבודה האישית.

המטרה שלנו היא להכשיר את המתמחים של NBA  להיות עו"ד של NBA לפיכך אנו משקיעים רבות בתהליך ההכשרה של המתמחים שלנו שכולל הן ליווי אישי מקצועי, הן הכשרות ייעודיות בכל שלב בהתמחות, הן מעקב רציף אחר עקומת למידה.

אנו ערבים להעניק למתמחים שלנו את ההכשרה הטובה ביותר ומספקים עבורם סביבת הכשרה מקיפה ותומכת.

 

מעורבות בעסקאות ובתיקים

הפירמה רואה במתמחים שותפים מלאים בכל ההליכים והשלבים הקשורים בניהול התיק או עסקה. במסגרת ההתמחות בפירמה לוקחים המתמחים חלק פעיל בעבודה מול לקוחות הפירמה, משתתפים בעסקאות רבות ומגוונות ומתלווים לדיונים בבתי המשפט או במסגרות אחרות. המתמחים מהווים גורם משמעותי בטיפול בתיק/עסקה.

 

עתיד בפירמה

סיכויי ההישארות הם גבוהים מאוד – הפירמה גדלה מתוך המתמחים, ולכן  אנו משקיעים רבות בהכשרתם. רבים מהמתמחים חוזרים אלינו למשרד כעורכי דין מן המניין.

 

NBA+ | תנאים

  • שכר של כ 11,500 ₪ לכל תקופת ההתמחות (השכר כולל מימון א. צהריים)

  • חניה במימון המשרד

  • מתנות בחגים

  • מתחם ייעודי למתמחים – תנאי סביבה נוחים למתמחים

  • פעילויות גיבוש ורווחה, HAPPY HOUR, פעילויות ייעודיות למתמחים

  • קהילת ספורט – קבוצת כדורסל, חוג פילאטיס, קבוצת ריצה

  • השתלמות/נופש משרדי

  • מטבח מאובזר –שתיה קלה וחמה, פירות וכריכים על בסיס יומי

  • מימון קורס הכנה למבחני לשכה + מענק כספי למתמחים החוזרים

מיקום המשרד

מהשטח 

חוויות מהשטח
bottom of page