top of page

אודות המשרד

מיתר עורכי דין הוא משרד עורכי הדין הבינלאומי הגדול והמוביל בישראל. הצוות המשפטי של המשרד מונה למעלה מ-400 עורכי דין ו-80 מתמחים, והוא בעל מוניטין וניסיון רב בטיפול במגוון רחב של נושאים מקומיים ובינלאומיים כאחד.

 

המשרד מתמחה בכל תחומי המשפט העסקי-מסחרי ובעל מוניטין וניסיון רב בטיפול במגוון רחב של נושאים ותחומים, מקומיים ובינלאומיים. המשרד מייצג לקוחות בולטים מהקהילה העסקית בארץ ובחו"ל. . תחת קורת גג אחת, לקוחות המשרד מקבלים ייצוג ויעוץ משפטי בקשת רחבה של תחומי עיסוק, תוך הבנה של צרכי הלקוח והכרה של השוק המקומי הבינלאומי הרלוונטי. המשרד מלווה את לקוחותיו בכל שלבי צמיחתם, החל משלבי גיוס המימון הראשוני וההנפקות הפרטיות, עסקאות השקעה, הנפקות לציבור, מיזוגים ורכישות ועוד.

 

ערכים של מקצועיות ומצוינות, לצד עמידה בסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים ביותר של איכות, מנחים את המשרד במתן שירות ללא דופי ללקוחותיו. המשרד מקפיד לצרף לשורותיו עורכי דין ואנשי צוות מצטיינים, בעלי יכולת חשיבה יצירתית, אשר מסייעת ללקוחות המשרד לקדם את יעדיהם העסקיים.

 

דירוגים בינלאומיים בלתי-תלויים כגון Chambers & Partners ,Legal 500 ,IFLR1000, כמו גם Dun’s 100 ו-BDI, מדרגים בעקביות את מיתר כאחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בישראל.

 

בין לקוחות המשרד נמנים אנשי עסקים וחברות, מהפעילים והמוכרים בקהילות העסקיות בארץ ובעולם, לרבות חברות ממשלתיות, חברות תעשייתיות, חברות גלובליות, חברות ציבוריות ופרטיות מובילות בתחומן, כגון: טכנולוגיה והייטק, בנקאות, קרנות הון סיכון והשקעה, אנרגיה, תרופות ורפואה, תקשורת ומדיה, נדל"ן, שירותים פיננסיים ועוד.

 

לצוות המשרד מסורת ארוכת שנים של התנדבות ומעורבות חברתית, סיוע ותרומה לקהילה, לרבות יעוץ משפטי פרו-בונו ותרומות לעמותות הקשורות לקידום החינוך בישראל, לגופים הפועלים לצמצום מספר נפגעי תאונות הדרכים בארץ וסיוע לסטודנטים, לעולים חדשים ולשכבות מצוקה.

ליבי מנדלוביץ

רכזת מתמחים

libi_mendelovich_intranet_new_edited.jpg
אודות
contact-bg.jpg
הצטרפו
מידע רלבנטי למתמחה

מידע רלבנטי למתמחה

שיטת התמחות

התאמה אישית

סגל משפטי

עורכי דין: 450

שותפים: 175

מתמחים: 80

מידע כללי

כתובת: דרך אבא הלל 16, בית עורק, רמת גן

טלפון: 03-6103100

איש קשר: ליבי מנדלוביץ

מייל: interns@meitar.com

טלפון: 03-6103156

תחומי התמחות ראשיים

הייטק

מיזוגים ורכישות

דיני מיסים

נדל"ן

בנקאות ומימון

ליטיגציה

המועמד האידיאלי

אנו מחפשים אחר סטודנטים מצוינים, בעלי מוטיבציה, מנהיגות ויכולות בינאישיות שיצטרפו לצוות המקצועי במיתר.

מי שיש בו ההתלהבות ללמוד ולהתפתח, מחשבה יצירתית המשולבת עם יכולת לימודית גבוהה, ציונים מעולים, חריצות ויכולת עבודה בצוות- מתאים מאוד למשרדנו!

כמתמחים במשרדנו תקבלו הזדמנות לעבוד עם עורכי דין מנוסים, באופן צמוד לשותפים, שיפקחו, ילמדו, יפתחו, יכשירו ויעזרו לכם להפיק את המרב מתקופת התמחותכם.

 

מה כוללת עבודת המתמחה?

עבודת המתמחה במשרד דורשת שילוב יכולת משפטית גבוהה לצד הבנה עסקית, נכונות לעבודה מאתגרת. ועבודות צוות. המתמחים נדרשים לשליטה ברמה גבוהה גם בשפה האנגלית, מקוריות ויצירתיות בעבודתם, יסודיות, יוזמה, חריצות, מוטיבציה ואחריות. 

 

תחום עבודת המתמחים מנוהל באמצעות אחראיות מתמחים ייעודיות ועל ידי שלושה שותפים. בנוסף, כל מתמחה זוכה במחצית השנה הראשונה להתמחות לליווי על ידי "שותף מלווה" ולאחר תום החצי השנה הראשונה לחניכה מקצועית אישית משותף, המלווה ומדריך אותו לאורך השנה האחרונה של תקופת ההתמחות. המתמחים הם חלק בלתי נפרד מהצוות המקצועי, מעורבים ומשתתפים בפגישות עם לקוחות, בהתייעצויות פנימיות, בדיקות משפטיות וניהול התיק על שלביו השונים באופן מלא, לרבות ליווי לדיונים בבתי המשפט ולפגישות עבודה. 

בנוסף, במהלך תקופת ההתמחות, המתמחים מועשרים בהרצאות מקצועיות, עיוניות ומעשיות שנערכות על ידי שותפים מכל תחומי המשרד, ועוסקים בעבודה משפטית במגוון תחומי העיסוק של המשרד.

 

מה היא שיטת ההתמחות במשרד?

שיטת ההתמחות במשרד היא שיטת ההתאמה האישית. שיטה זו מאפשרת לבחור בין תחום מועדף כבר בתחילת ההתמחות לבין בחירתו לאחר חצי שנה של התמחות והתנסות בעבודה במגוון תחומים.

האפשרות הראשונה מתאימה למועמדים שמעוניינים כבר בתחילת ההתמחות להתמקד בתחום מסוים. 

האפשרות השנייה מתאימה למועמדים, אשר מעוניינים להיחשף למגוון תחומים לפני קבלת ההחלטה על התחום בו יעדיפו להתמקד. 

 

עבור מועמדים שיבחרו באפשרות השנייה נפעל כך:

ב-6 החודשים הראשונים להתמחות - הצוות האחראי על המתמחים ישלב את המתמחים בעבודה עם שותפים ועורכי דין במספר תחומים מתוך העשייה המשפטית המגוונת במשרד ובהתאם לבחירת המתמחים. כך, יוכלו המתמחים להתנסות במספר תחומי עיסוק שמעניינים אותם. לקראת סיום המחצית הראשונה ועל בסיס הניסיון שצברו בתחומים השונים, יתבקשו המתמחים לבחור בתחום המועדף עליהם.

 

ביתר תקופת ההתמחות - הצוות האחראי על המתמחים ישלב את המתמחים בעבודה עם שותפים ועורכי דין בתחום העיסוק הנבחר. בנוסף, לכל מתמחה ימונה שותף חונך שהוא בעל התמחות מקצועית וניסיון בתחום הנבחר. בכל אחת מבין האפשרויות להתמחות, הצוות האחראי על המתמחים - עליו נמנים שלושה שותפים (סיון, אביב ורמי), מנהלת משרד ואחראית מתמחים (אורלי) ואחראית מתמחים במשרה מלאה (ליבי) - פועל על מנת לווסת עבור המתמחים את העבודה, שעות העבודה, עומס העבודה ואת המגוון המקצועי והאנושי אליו נחשף המתמחה. כל זאת באופן דינמי, על בסיס יומי, ומתוך הכרות עם כל מתמחה וצרכיו.

 

סוד הצלחת שיטת ההתמחות במשרד

לאפשר מיקוד בתחום המבוקש או טעימה של תחומי הפעילות השונים בעולם האמיתי ולבצע בחירה מושכלת בתחום ההתמקצעות, והכל במסגרת מובילות מקצועית בכל תחום ותחום. 

כלל תחומי פעילות המתמחים מרוכזים על ידי צוות המתמחים ואחראיות המתמחים, שמהות תפקידן - ליווי אישי והכוונה להצלחה, תוך בקרה על עבודת המתמחים ובהתאמה לעומס ודרישות העבודה, לצד התחשבות ברצונות וצרכי המתמחים וזאת כבר מתחילת ההתמחות. 

 

האם ניתן להשתלב במשרד לאחר ההתמחות?

משרדנו אחראי לתהליך ההכשרה של כל מתמחה, שיוביל לקידומו האישי והמקצועי במשפחת מיתר. אנו רואים את במתמחים את דור העתיד שלנו והמאמץ המושקע בטיפוח המתמחים נועד לתת להם כלים להיות עורכי דין מצוינים במשרדנו. ניסיון השנים האחרונות מעיד על למעלה מ-65% מהמתמחים במיתר שחוזרים לעבוד במשרד כעורכי דין לאחר השלמת בחינות הלשכה. רבים מהשותפים במיתר, התמחו במשרד בעבר. 

 

לא רק עבודה 

המתמחים במיתר נהנים מהטבות רבות ומסביבת עבודה חברית, דינמית ונעימה!

המתמחים הם חלק בלתי נפרד מצוות המשרד, והם שותפים לכל הפעילות החברתית המשרדית, לרבות נופש משרדי שנתי בארץ או בחו"ל, ערבי משרד חגיגיים, פעילויות גיבוש ברמה המשרדית והצוותית, ופעילויות גיבוש חודשיות המיועדות למתמחים בלבד. 

בנוסף, המשרד משתתף בהוצאות קורס ההכנה לבחינות הלשכה ומספק הרצאות והשתלמויות מקצועיות מפי השותפים המובילים במשרד ומרצים חיצוניים.

 

 
תרומה לקהילה

אנו במיתר מייחסים חשיבות רבה לסיוע ותרומה לקהילה ופועלים בכמה מישורים לצורך כך.

המשרד מעניק ייעוץ משפטי פרו בונו לעמותות וגופים רבים ותורם סכומים משמעותיים לעמותות העוסקות בחינוך, העצמה ופיתוח מסוגלות (בדגש על נוער בפריפריה) וכן עמותות המקדמות שוויון ונלחמות בהפליה. המשרד מעודד את עובדיו להתנדב ומקדם פרויקטים רבים של התנדבות בקהילה, לרבות במסגרת גיבושי התנדבות מחלקתיים / צוותיים. המשרד מעניק, יחד עם קרן צבי מיתר, מלגות לסטודנטים למשפטים מהעדה האתיופית. המשרד זכה באות המתנדב של לשכת עורכי הדין, בדירוג הגבוה ביותר (Change Maker) של עמותת HELPI (משרד עורכי הדין היחידי שזכה בתואר זה, יחד עם חברות מובילות בשוק), וכן בדירוג הגבוה ביותר בתחום הפרו-בונו מטעם דן אנד ברדסטריט. 

מיקום המשרד

מהשטח 

קצת מהשטח
bottom of page