top of page
TinyTake31-01-2022-02-15-55.png

'עמית פולק מטלון ושות

אודות המשרד

משרד עמית, פולק, מטלון ושות' (APM&Co.), נוסד בשנת 1956. מאז הקמתו, התרחב והפך לאחד המשרדים המובילים והבולטים בישראל, וכן הנו בעל פעילות בינלאומית נרחבת בשווקים המרכזיים בארה"ב, באירופה, ובשווקים נוספים לרבות אוסטרליה, הודו, סינגפור, סין, יפן, ברזיל, מקסיקו, רוסיה, איחוד האמירויות הערביות, בחריין ועוד. 

 

המשרד מקפיד להגשים את ייעודו: ייעוץ משפטי ברמה הגבוהה ביותר, דרך היכרות מעמיקה עם עולם המשפט, יצירתיות, גמישות מחשבתית ומסירות אין-סופית ללקוחותינו - כל אלו מאפשרים לנו לספק ייעוץ משפטי מקיף ומלא בכל תחומי המשפט המסחרי, הציבורי והאזרחי.  

לאורך שישה עשורים המשרד מציג הישגים משפטיים מרשימים בכל תחומי המשפט האזרחי והמסחרי. המשרד ידוע בזכות מקצועיות בלתי מתפשרת, היכרות מעמיקה עם כל תחומי המשפט כמו גם שירות יוצא מן הכלל, שכולם מהווים אבני דרך בהתנהלות היומיומית במשרד, ואנו מנהלים את כל אלו לצד סביבת עבודה נעימה, מכבדת ובגובה העיניים. 

 

הפירמה מייצגת מגוון רחב של חברות, ארגונים ומוסדות בישראל ובחו"ל, ביניהם: חברות תעשייתיות, חברות בנייה ויזום, בנקים, חברות ביטוח, קרנות הון סיכון, חברות היי-טק, סטארטאפים, חברות ממשלתיות, גופים ציבוריים וחברות ציבוריות הנסחרות בישראל ובחו"ל.

הפירמה ידועה ומובילה בתחום ההייטק והון סיכון וכן בפעילותה הרחבה ובהיקפים יוצאים מן הכלל בתחום הקרנות. כמו כן, בשנים האחרונות המשרד מלווה עסקאות מיזוגים ורכישות משמעותיות במשק, הן בין חברות מקומיות והן בעסקאות חוצות גבולות.

 

אנו מציגים מסורת ארוכת שנים של הישגים משפטיים מרשימים, של דירוגים גבוהים על ידי מדריכים משפטיים בולטים בארץ ובעולם (Legal 500, Chambers and Partners, BDI ו-DUN'S100, IFLR1000) ושל זכייה בפרסים שנה אחר שנה במגוון תחומי פעילות.

אנו גאים בצוות המקצועי שלנו אשר מורכב ממומחי משפט מהשורה הראשונה הנבדלים זה מזה בתחומי התמחותם, בניסיונם ובידע שרכשו. עם זאת, לכל עורכות ועורכי הדין שלנו - ותיקים כצעירים - מכנה משותף אחד: אהבת החוק והיכולת לעשות בו שימוש על מנת להשיג את המיטב עבור לקוחותינו.

ההיזון החוזר וההשפעה המתמדת שבין העולם העסקי לזה המשפטי נהירים לנו היטב ועל כן, אנו מוודאים שעורכי הדין שלנו מבינים היטב גם את העולם העסקי ויכולים לספק ייעוץ משפטי רב-תחומי המבוסס על שנים של ניסיון.

רבים מעורכות ועורכי הדין וצוות השותפות והשותפים בפירמה החלו את דרכם המקצועית כמתמחים במשרדנו.

עו"ד טל תירוש

מחלקת היי-טק

"בבחירת מקום ההתמחות אני ממליצה להשתמש במבחן ה"מתמחה" של עמית פולק מטלון. האם המקום מציע: מקצוענות (איכות ומומחיות ברמות הגבוהות ביותר של הצוות המשפטי),

תרבות ארגונית (המאמינה בראיית האדם במרכז), מנטורינג (האם למשרד יש תוכנית מובנית של מנטורינג וחניכה למתמחים, עורכי דין ושותפים?),

חדשנות (האם למשרד יש אופק של צמיחה וגדילה, רקורד של כניסה לתחומים חדשים והבנה עסקית של התהליכים המתרחשים במשק)

והתפתחות (דגש על התפתחות מקצועית, הכשרות וצמיחה אישית ומקצועית).  בהצלחה לכולם!!"

טל תירוש.png

עו"ד אלי נבו

מחלקת נדל"ן

"להיות מתמחה בעמית פולק מטלון ושות' (עפ"מ) זה להיות חלק מפאזל שכל חלקיו לאורך 70 שנות הובלה ומצוינות, מרכיבים יחד מסגרת משפחתית, מלמדת ומעצימה! כמתמחה, שמתי בראש סדר העדיפות שלי את תהליך הלמידה, ההשתלבות והאופי. בעפ"מ, למידה, השתלבות וסביבת עבודה נעימה, אינן סיסמאות אלא אמונה שרק בדרך זו, אפשר וצריך לחנך דור צעיר של עו"ד מצויינים, שיאהבו את המקצוע והסביבה  ושישארו בנבחרת עפ"מ למשך שנים ארוכות."

________-_________.jpeg
אודות
34_(2).jpg
הצטרפו
מידע רלבנטי למתמחה

מידע רלבנטי למתמחה

שיטת התמחות

פול צוותי

סגל משפטי

שותפים: 45

עורכי דין: 105

מתמחים: 24

מידע כללי

כתובת: בית APM, ראול ולנברג 18 (בניין D), תל אביב

טלפון: 03-5689000

איש קשר: מיה שובל - מנהלת משאבי אנוש, שני רביד - רכזת משאבי אנוש

מייל: Jobs@apm.law

תחומי התמחות ראשיים

נדל"ן

כינוסים ופירוקים

דיני מיסים

חדלות פירעון

הייטק

ליטיגציה מסחרית

על ההתמחות במשרד

אנו מנהלים הליך מיון קפדני ומאתרים את הסטודנטים אשר לצד הישגים אקדמיים, משלבים ערך מוסף בדבר תרומה לקהילה, וכמובן את אלו שאנחנו מאמינים כי ישתלבו במשרדנו ויבואו בו לידי ביטוי בצורה המיטבית. אנו מאמינים בפיתוח וקידום של ההון האנושי במשרד ומשקיעים רבות בהכשרות ופיתוח היכולות המקצועיות של המתמחים. מתוך ראייה זו אנו מעוניינים לצרף אלינו סטודנטים מוכשרים, שאפתנים, בעלי מוטיבציה רבה ויכולות בינאישיות מצוינות, המעוניינים לעשות את הצעד הראשון בקריירה מאתגרת ומרתקת במשרדנו.

ההתמחות במשרדנו דורשת שילוב של משפטנות ברמה גבוהה והבנה עסקית. המתמחים נדרשים לגלות מקוריות ויצירתיות בעבודתם, אחריות ויסודיות, משימתיות, מעורבות ויוזמה, יכולת להשתלב בעבודת צוות ויכולות בינאישיות גבוהות. סביבת העבודה במשרדנו הנה צעירה ודינאמית, לצד מקצועיות וניסיון רב שהמשרד מציע. משרדנו מקפיד לגלות רגישות לצרכים המקצועיים והאישיים של המתמחים ולשאיפותיהם לפיתוח עצמי וככל האפשר לתת להם מענה.

שיטת העבודה 

אנו מאמינים כי האדם הוא המומחה של עצמו ולכן אנו מאפשרים למתמחים להשפיע על בחירת הקריירה שלהם וכחלק מתהליך הגיוס יישאלו הסטודנטים מהן העדפותיהם לעניין התחום בו ירצו להתמקצע, ולמעשה הראיונות יבוצעו ישירות למחלקות הייעודיות. המתמחים אשר יתחילו במשרדנו ישתלבו ויתמקצעו בתחום העיסוק של המחלקה הייעודית. שיטת ההתמחות הינה "פול צוותי" – המתמחים משתלבים בצוותי עבודה במסגרת המחלקה, אשר כוללים שותפים, עורכי דין ומתמחים.

 

MENTORING

עם הגעת המתמחה למשרד אנו ממנים שותף/ה אשר ילוו, יכשירו ויהיו אמונים על התפתחות המתמחה. המתמחה עוסק בשלבים השונים של העבודה המשפטית (הכנת מסמכים משפטיים, מחקר משפטי, פגישות עם לקוחות, השתתפות בדיונים ועוד) בתיקים מגוונים ומתלווה למספר שותפים ועורכי דין כך שמקבל הזדמנות להיחשף למספר נקודות מבט מקצועיות, ולשיטות עבודה שונות ומגוונות. המתמחה עוסק בשלבים השונים של העבודה המשפטית (הכנת מסמכים משפטיים, מחקר משפטי, פגישות עם לקוחות, השתתפות בדיונים ועוד) בתיקים מגוונים ומתלווה למספר שותפים ועורכי דין כך שמקבל הזדמנות להיחשף למספר נקודות מבט מקצועיות, ולשיטות עבודה שונות ומגוונות. אנו מקפידים שעבודת המתמחים תהיה משמעותית ובעלת ערך! המתמחים מקבלים כלים מקצועיים הדרושים להתפתחותם המקצועית ולהצלחתם כעורכי דין.

 

APM ACADEMY

משרדנו שם דגש רב על הכשרה מקצועית בתקופת ההתמחות ואחריה ומייחס חשיבות רבה לפיתוח והרחבת הידע המשפטי. בהתאם לכך אנו מקיימים הדרכות רוחביות, פנים-מחלקתיות וצוותיות, לצד השתלמויות למשרד כולו. אנו מקפידים כי המתמחים במשרדנו ירעננו באופן קבוע את ידיעותיהם ויפתחו ללא הרף את מיומנויותיהם. לשם כך הוקמה, בין היתר, תכנית ההכשרות "APM ACADEMY", תכנית ייחודית שבמהלכה מועברות הרצאות על ידי שותפים במשרד ומיטב המרצים והמומחים מהמגזר העסקי. התוכנית בנויה מהכשרות רוחב במגוון התחומים בהם עוסק משרדנו והכשרות עומק בתחום הספציפי אליו שובצו המתמחים.

 

הטבות

המתמחים מהווים חלק בלתי נפרד מהמשרד מרגע הצטרפותם ולפיכך נהנים מההטבות שמוענקות לכלל העובדים במשרד כמו למשל: אירועי משרד, פעילויות גיבוש מחלקתיות, אירועי מתמחים, טיולים משרדיים, חדר כושר מאובזר וחדשני, מתנות יום הולדת ואירועים אישיים, שי לחגים ועוד. בנוסף, המשרד נושא בחלק מהתשלום עבור קורס ההכנה והספרים הנרכשים לבחינות הלשכה.

 

השתלבות במשרד לאחר ההתמחות 

אנו רואים במתמחים ובעורכי הדין את העתיד של משרדנו, על כל המשתמע מכך. כפועל יוצא, אנו מקפידים לשלב את המתמחים בעבודה משמעותית ככל הניתן, ושמחים על ההזדמנות להציע לכל מתמחה מתאים את האפשרות להמשיך ולעבוד במשרדנו כעו"ד. 

 

נשמח להיפגש ולהכיר אתכם פנים-אל-פנים ביריד המעסיקים ובסיורים המשרדיים, הצוות המשפטי שלנו זמין לענות לשאלותיכם. מוזמנים לקרוא עלינו באתר המשרד ובמדיות החברתיות. 

מיקום המשרד

מהשטח 

קצת מהשטח
bottom of page