דירוג משרדים
חברת מחשבות SmartJOB גאה להשיק את דירוג משרדי עוה"ד החדש, בו תוכלו ליהנות ממשובים מפורטים, מעודכנים ורלוונטיים על מגוון משרדי עו"ד. לדירוג ולצפיה לחצו כאן.

למחלקה המשפטית בבית השקעות דרוש/ה עו"ד השקעות


שם החברה:
מחשבות SmartJOB
מיקום החברה:
מרכז
סוג המשרה:
עורך דין
טווח שכר:
לא צויין
תחום:
משפטים
תאריך פרסום:
05-12-2019

תיאור המשרה

ליווי ויעוץ משפטי שוטף לחברת קרנות ההשקעה ועריכת הסכמים באנגלית לרבות (בענייני הדין האמריקאי), לחברה המנהלת של קופת הגמל המרכזית לקצבה של עובדי חברת חשמל (היבטים רגולאטוריים של גמל-פנסיה (ובית הסוכן) היכרות עם הוראות הרגולציה של תחום סוכני הביטוח). עריכת הסכמים מגוונים, מו"מ מול קרנות השקעה בחו"ל, מענה לשאלות שוטפות, אחריות על כל ההיבטים הרגולטורים והדיווחים הנדרשים לפונקציות שונות בתוך הארגון ומחוצה לו לרבות אספקטים משפטיים ועסקיים, עבודה מול הרגולטור (רשות שוק ההון, ביטוח וחסכון ורשות ניירות ערך), ניהול הממשל התאגידי, כתיבת נהלים.

דרישות המשרה

עו"ד 1-4 ש"נ - ניסיון ממשרדי עו"ד במחלקה מסחריות (קרנות השקעה, הייטק)- יהווה יתרון ! ניסיון בשוק ההון ועבודה מול משרד האוצר והרשות לניירות ערך - חובה! אנגלית ברמה גבוהה או רמת שפת אם – חובה ניסיון בעבודה בחברה המנהלת קופות גמל ו/או פנסיה- יתרון היכרות עם הוראות הרגולציה החלות על סוכני ביטוח – יתרון בוגר/ת כלכלה/מנהל עסקים- יתרון משמעותי היכרות עם שוק קרנות השקעה בארה"ב – יתרון

המודעה פונה לנשים וגברים כאחד.
Contact תמיכה\צור קשר