דירוג משרדים
חברת מחשבות SmartJOB גאה להשיק את דירוג משרדי עוה"ד החדש, בו תוכלו ליהנות ממשובים מפורטים, מעודכנים ורלוונטיים על מגוון משרדי עו"ד. לדירוג ולצפיה לחצו כאן.

שאלות נפוצות


מהם היתרונות בשימוש בפורטל SmartJOB?

הסיבה העיקרית לשימוש בשירות שלנו הנה חשיפה למירב המשרות המשפטיות והלבר-משפטיות המתפרסמות בישראל. הפורטל מלווה אותך בבניית הפרופיל וממליץ על משרות מתאימות באמצעות סוכן חכם. כמו כן, הפורטל מאפשר לך לנהל את כל תהליך הגשת קורות החיים.

חזרה למעלה
למה כדאי לי להרשם?

הטכנולוגיה החדישה בפורטל תאפשר לך לבנות פרופיל תעסוקתי מלא ומדויק ובכך להציג אותך בצורה טובה יותר בפני מעסיקים רלוונטים.הרישום לפורטל מאפשר לך להחשף ולהגיש מועמדות למירב המשרות המשפטיות והלבר-משפטיות המתפרסמות בישראל.

חזרה למעלה
איך אני נרשם?

לחץ על הקישור "הרשמה" בראש המסך או הגש מועמדות למשרה ספציפית. מיד לאחר מכן תעבור תהליך קצר שלא אורך יותר מ-5 דקות, בו תידרש להעלות קובץ קורות חיים ולעדכן את הפרופיל התעסוקתי שלך, השכלה, עבר צבאי וכו'.

חזרה למעלה
איך אני מתחבר לאזור האישי שלי?

מיד לאחר הרישום באפשרותך לחזור לאזור האישי על-ידי לחיצה על "האזור האישי" או "התחבר" בראש המסך. לאחר מכן תידרש להקליד את שם המשתמש והסיסמא בכדי להתחבר.

חזרה למעלה
שכחתי את הסיסמא שלי, מה עליי לעשות?

אל דאגה. באפשרותך לשחזר את סיסמתך בשני אופנים. האחד באמצעות מייל והשניה באמצעות ת.ז. לשחזור סיסמא, אנא לחצו על הקישור "שכחת סיסמא" או "שחזר סיסמא" המצוי בראש המסך. לאחר מכן, תקבלו את הסיסמא במייל. אם הינכם ממשיכים להיתקל בבעיה בשחזור הסיסמא, אנא צרו קשר עם שירות הלקוחות באמצעות לחיצה על הקישור הזה.

חזרה למעלה
איך אני מגיש מועמדות למשרות?

הפורטל מציע לך מספר דרכים להגשת מועמדות למשרות:ישירות מהאזור שלי - לחיצה על המשרות שלי, תציג לך רשימה של משרות המסודרות לפי התאמה אישית בהתאם לפרופיל המועמד שלך. אם ברצונך לחפש משרות לפי תחומים/אזור מגורים וכו', עליך ללחוץ על "חיפוש משרות" ותועבר למנוע חיפוש שיאפשר לך לאתר משרות המתאימות לדרישותיך.מיד לאחר לחיצה על "הגש מועמדות" קורות חייך יחד עם פרופיל המועמד שמילאת, יישלחו למעסיק.

חזרה למעלה
איך אני יודע אם המעסיק צפה בקורות החיים שלי?

כל קו"ח שנשלחים ע"י המועמד מגיעים למעסיק, באיזור האישי - תחת "המשרות שלי" - "משרות שהוגשו" הינך יכול לצפות במשרות שהגשת אליהן מועמדות, בסמוך לכל משרה שהגשת אליה מועמדות, אם קיים אייקון ירוק בצורת וי זהו סימן שהמעסיק צפה בקורות החיים שלך, במידה והמעסיק ביקש גם לקבל את קורות החיים למייל לא בהכרח יהיה אייקון ירוק בצורת וי אל אף שהמעסיק צפה בקורות החיים.

חזרה למעלה
הגשתי מועמדות למשרה אבל אני רוצה לשנות את הפרופיל/קורות החיים שלי. האם זה אפשרי לאחר שהמועמדות הוגשה?

באיזור האישי - תחת "המשרות שלי" - "משרות שהוגשו" הינך יכול לצפות במשרות שהגשת אליהן מועמדות. בסמוך לכל משרה ישנו אייקון V בצבע ירוק. האייקון מסמן אם המעסיק כבר צפה בקורות חיים שלך או לא. אם לא קיים האייקון, באפשרותך להחליף את קובץ קורות החיים ו/או לשנות את הפרופיל התעסוקתי שלך, והמעסיק ייצפה בנתונים המעודכנים.

חזרה למעלה
היכן אני יכול לראות את המשרות אליהן הגשתי מועמדות?

לאחר התחברות לאזור האישי - תחת המשרות שלי - משרות שהוגשו.

חזרה למעלה
הגשתי מועמדות למשרה והתחרטתי. האם אני יכול לבטל?

כן. התחבר לאזור האישי, הכנס למשרות שהוגשו, ולחץ "בטל מועמדות" בסמוך למשרה הרלוונטית. שים לב, שאם המשרה הוגשה, ייתכן וקורות החיים נשלחו כבר למעסיק במייל.

חזרה למעלה
האם אני יכול להגדיר סוכן אישי שיישלח לי משרות מתאימות למייל?

בהחלט. להגדרות סוכן אישי עליך להתחבר לאיזור האישי, ולעבור לסוכן האישי לצורך הגדרת הסוכן. מיד לאחר מכן, ברגע שתתפרסם משרה חדשה או אחת ליום (לבחירתך) יישלח אליך מייל עם המשרה/ות הרלוונטיות.

חזרה למעלה
למה כדאי לי לפרסם משרה בפורטל SmartJOB?

פורטל SMARTJOB הינו הפורטל המשפטי היחידי בישראל, שכולל גישה למעלה מ-40,000 משפטנים. כי אתה מקבל מערכת שמאפשרת לך למיין את המועמדים ובכך לחסוך לך זמן רב. כי החשיפה של הפורטל הינה חסרת תקדים - לכל גולשי לשכת עו"ד ועד מחוז מרכז, מחשבות ו-SmartJOB.

חזרה למעלה
איך אני מפרסם משרה?

לצורך פרסום משרה עליך ללחוץ על הקישור "פרסם משרה" ולעקוב אחר ההוראות. שים לב לעדכן את תחומי העיסוק, אזור העבודה ודרישות התפקיד, שכן ללא אלו, יהיה קשה למועמדים לאתר את המשרה שלך והיא לא תופץ במייל למועמדים פוטנציאליים.

חזרה למעלה
מהי פונקציית ה-POSEQ?

פונקציית PosEQ מאפשרת לך למיין ביתר קלות את המועמדים שמתאימים עבורך.הפונקציה נותנת ציון לכל מועמד לפי הגדרותייך במשרה, ככל שהציון של המועמד יותר גבוה כך המועמד תואם יותר להגדרותייך ומתאים יותר למשרה.

חזרה למעלה
אני לא מקבל מספיק מועמדים למשרה, מדוע?

אנא התחברו לממשק הניהול שלכם וראו אם ישנם מועמדים נוספים טרם צפיתם בהם.במידה ופרסמתם משרה בחינם. המשרות בחינם נגישות רק לחלק מהמועמדים באתר - אלו מנויי ה-VIP - בכדי להגדיל את חשיפתכם לכלל מאגר המועמדים, אנו ממליצים לכם לפרסם משרה בתשלום ולהגדיל את מספר המועמדים החשופים למשרה.

חזרה למעלה
איך אני צופה במועמדים?

בכדי לצפות במועמדים באפשרותך להגדיר, במועד פתיחת המשרה, שהמועמדים יגיעו ישירות לתיבת המייל שלך. כמו כן, באפשרות להתחבר לאזור האישי של המעסיקים באמצעות לחיצה על הקישור בראש המסך על "כניסת מעסיקים" והתחברות באמצעות שם המשתמש והסיסמא.

חזרה למעלה
שכחתי סיסמא, איך אני משחזר אותה?

לשחזור סיסמא עליך ללחוץ על הקישור הזה. לצורך שחזור הסיסמא עליך להקליד את כתובת המייל עמה נרשמת והסיסמא תשלח אליך במייל.

חזרה למעלה
האם אני יכול לדחות/לקבל/לזמן מועמדים לראיון דרך הפורטל?

ממשק ניהול המועמדים באתר הינו מהמתקדמים ביותר הקיימים בשוק. באפשרותכם לנהל את כלל תהליך הגיוס, לרבות זימון מועמד לראיון, דחית מועמדים ושיתוף קורות החיים והמועמדים עם קולגות והצוות המנהלי המראיין את המועמד, והכל דרך ממשק הניהול. בכדי להכנס לממשק הניהול עליכם להתחבר לאיזור המעסיקים על-ידי לחיצה על הקישור בראש המסך "כניסת מעסיקים" ולאחר מכן ללחוץ על המשרה אותה הנכם מעוניינים לנהל.

חזרה למעלה
למה כדאי לי לפרסם פרופיל באינדקס עורכי הדין של מחוז מרכז - לשכת עו"ד ומחשבות SmartJOB?

כיום קיימים אינדקסים רבים המאפשרים חשיפה למשרדי עריכת דין. עם זאת, רובם מאוד ישנים ולא מספקים מידע רב על המשרד. אינדקס עורכי הדין של סמארטגוב, המפורסם בדף לשכת עורכי הדין של מחוז מרכז, זוכה לחשיפה של אלפי גולשים מידי יום, מרביתם אזרחים מן השורה שאינם קהל משפטנים. לכן, פרסום באידנקס עורכי הדין של מחוז מרכז תאפשר לכם חשיפה מקסימלית לקהל לקוחות פוטנציאלי.

במידה ושכחת את סיסמתך, אנא צור קשר עם שירות הלקוחות באמצעות לחיצה על הקישור הזה.

חזרה למעלה
כיצד אני פותח פרופיל משרד באינדקס עורכי הדין של סמארטגוב/מחוז מרכז-לשכת עו"ד?

אם כבר פתחתם משרה בעבר, כל שעליכם לעשות הוא להתחבר באמצעות שם המשתמש והסיסמא, וללחוץ על הקם פרופיל משרד דרך ממשק הניהול שלכם. אם טרם פתחתם, אזי יש ללחוץ על כפתור "פרסם פרופיל" מדף הבית בפורטל.

חזרה למעלה
ברצוני לבטל את המנוי בתשלום, מה עלי לעשות?
עלייך ליצור עמנו קשר ולהודיע כי הנך מעונין לבטל את המנוי ואנו נפסיק את החיוב בהתאם למדיניות תנאי השימוש.
חזרה למעלה
Contact תמיכה\צור קשר