דירוג משרדים
חברת מחשבות SmartJOB גאה להשיק את דירוג משרדי עוה"ד החדש, בו תוכלו ליהנות ממשובים מפורטים, מעודכנים ורלוונטיים על מגוון משרדי עו"ד. לדירוג ולצפיה לחצו כאן.

עורכי דין מצויינים והתאמתם למשימות הנדרשות הנם המפתח למשרד עורכי דין מצליח, במשרדי עורכי דין דורשים מצוות עורכי הדין, מומחיות מקצועית, תעוזה אינטלקטואלית והכשרה שיטתית.

משרדים וחברות יוכלו להצליח להשיג את המטרה הנכספת רק כאשר הצוות יעבוד בשיתוף פעולה יעיל ויצירתי.

על מנת להגיע ליעד זה גיוס עורכי דין עם כישורים הולמים הנם המפתח לבניית פירמת עורכי דין יעילה, אפקטיבית ויציבה לטווח הארוך.

בדיוק כפי שאין קיצורי דרך בעשיית עבודה משפטית כהלכה, אין קיצורי דרך לבחירת צוות משפטי איכותי.

המשימה שלנו במחשבות  SmartJOB הנה לגייס עבורכם את העורכי דין הטובים ביותר ללא קיצורי דרך. צוות המגייסים במחשבות SmartJOB הינם עורכי דין אשר הוכשרו ומכירים את מגוון התחומים הקיימים במקצוע, דבר המאפשר התאמה מוצלחת בין דרישות המשרה ליכולות המועמד, בנוסף יועצי ההשמה שלנו משמשים כמגשרים בין המועמדים למשרדים.

החברת חרטה על דגלה להיות חדשנית , צעירה ושונה משאר חברות ההשמה הקיימות כיום בתחום המשפטי. לצורך כך, אנו דואגים להכיר את הנפשות הפועלות במשרד, את אופי המשרד וצרכיו, הבקשות המגיעות מאחראי הגיוס במשרדים ובחברות ועל פיהם אנו מתווים את דרכי הפעולה בה אנו נוקטים בעת החיפוש אחר מועמדים מתאימים למשרות הפתוחות. 

לצוות ההשמה והגיוס שלנו מאגר רחב של מועמדים, הצוות מתמחה בייעוץ שוטף לחברות ומשרדים לגבי טרנדים במקצוע, טווחי שכר, מצב השוק והאפשרויות הקיימות. המוניטין, הידע והניסיון שלנו מאפשר לנו להציע לכם את המועמדים האיכותיים ביותר לביצוע המשימות בתוך המשרד.

במחשבות  SmartJOB אנו מבינים את הצרכים של המשרדים והשותפים החברים בהם ואת הרצון לגדול ולהתפתח כדי לצמוח.
הבנת צרכים אלו מאפשרים לנו לייעץ לכם לבחור את המועמדים המתאימים והראויים ביותר.

ליצירת קשר אנא חייגו: 03-6160466 שלוחה 308 או באמצעות כתובת האימייל: hr@smartjob.co.il  

Contact תמיכה\צור קשר