דירוג משרדים
חברת מחשבות SmartJOB גאה להשיק את דירוג משרדי עוה"ד החדש, בו תוכלו ליהנות ממשובים מפורטים, מעודכנים ורלוונטיים על מגוון משרדי עו"ד. לדירוג ולצפיה לחצו כאן.


חדש אצלנו
LEGALTALK - שיפור האנגלית המשפטית והמקצועית שלך - אימון אישי ממוקד לעורכי דין


רוצה לשפר את האנגלית שלך, אנו נבנה עבורך תכנית המבוססת בראש ובראשונה על ההיכרות עם העולם המשפטי, שמטרתה לשפר את רמת האנגלית המשפטית והמקצועית של כל עו"ד בהתאם לרמת הבסיס שלכם ולמטרות המקצועיות שלכם. 

ליצירת קשר ופרטים נוספים: www.legaltalk.co.il
ברוכים הבאים לפורטל הדרושים המשפטי מחשבות SmartJOB

אנו יודעים כי חיפוש עבודה הוא תהליך לא קל ולעתים אף מורכב ומתסכל. איתור מקום עבודה איכותי ויציב מצריך תהליך משמעותי הדורש עקביות, יסודיות וסבלנות.


פורטל הדרושים המשפטי מחשבות SmartJOB מציע כלים רבים על מנת להקל על התהליך,למקד ולייעל אותו ולסייע לך לקבל החלטה חכמה בנוגע לקריירה שלך. הפורטל מכיל מגוון רחב של משרות לעו"ד, מתמחים, סטודנטים וצוות אדמיניסטרטיבי.


במחשבות SmartJOB המשרות באתר מטופלות בשני אפיקים מרכזיים:

משרות של מעסיקים:
משרדים, חברות וחברות השמה ("מעסיקים")  אשר משרותיהם מפורסמות בפורטל ומנהלים את תהליך הגיוס באופן עצמאי מול המועמדים, קורות החיים במשרות אלו יגיעו ישירות לעיונם.

משרות של חטיבת ההשמה במחשבות SmartJOB:
משרות אלו ינוהלו על ידי צוות יועצי ההשמה שלנו, צוות מקצועי המורכב מעורכי דין. הצוות יעבור על המועמדות, ובמידה ותמצא התאמה בין דרישות המשרה לנתונים שלכם יועברו קו"הח יחד עם המלצה למעסיקים המגייסים באמצעות חטיבת ההשמה.

לנוחיותכם בפורטל אזור אישי בו תוכלו לבנות פרופיל, לרבות הגדרת "סוכן משרות חכם" המתריע בנוגע למשרות רלוונטיות ועדכניות עבורכם. בנוסף, תוכלו למצוא מידע אודות משרדים, משובי דירוג, תכנים בנושא קריירה ועוד.

נשמח לעמוד לרשותכם בכתובת: support@smartjob.co.il  או בטלפון:03-6160466

בהצלחה,
צוות מחשבות SmartJOB

Contact תמיכה\צור קשר